Eyeye Sil Lens 150 - 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

699 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Měsíční kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 od společnosti Barnaux jsou vyrobeny z moderního silikon-hydrogelu třetí generace Filcon A. Jeho vlastnosti jsou důvodem, proč jsou kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 mezi nositeli čoček velmi oblíbené. Jsou vhodné při korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Jedno balení 6 ks vám vydrží na dobu 3 měsíců.

 
Vysoký stupeň hydratace - tato vlastnost zajišťuje, že čočky disponují dlouhotrvající a intenzivní hydratací, což zajišťuje nejvyšší pohodlí při nošení a chrání před syndromem suchého oka.
Materiál třetí generace - čočky byly vytvořeny na základě moderního, třetí generace silikonového materiálu s vysokou elasticitou. Díky tomu se ještě rychleji přizpůsobují oku a jsou značně pohodlnější při aplikaci.
Odpornost na znečištění - moderní materiál vykazuje velmi vysokou odolnost proti hromadění znečištění a bílkovinných usazenin, díky čemuž jsou čočky i ke konci dne bezchybně čisté a na oku je nepocítíte.
Vylepšená propustnost kyslíku - vysoce kvalitní silikonový hydrogelový materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, vykazuje vysoký koeficient propustnosti kyslíku. Tímto produktem je zajištěn stálý přístup kyslíku do rohovky a tím udržení zraku ve skvělé kondici.
Ochrana před UV zářením - Eyeye Sil Lens 150

 
Ochrana před UV zářením - každá z čoček obsahuje filtry UVA/UVB, které mají schopnost absorbovat více než 90% škodlivého slunečního záření.
Měsíční výměnný režim - z jednou vybrané páry čoček můžete mít prospěch po celý měsíc. Jedinné, na co musíte myslet, je jejich večerní umístění do kontejneru s péčí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Eyeye Sil Lens 150:

 

Filcon A se vyznačuje mimořádnou odolností proti hromadění nečistot. Díky tomu zůstávají čočky po dlouhou dobu čisté a vaše oči jsou tak v bezpečí. Přítomnost silikonu je zodpovědná za vysokou flexibilitu čoček - to umožňuje jejich rychlé přizpůsobení individuálnímu tvaru oka, takže čočky jsou nepostřehnutelné, nedochází k mikropoškození, a tím k maximálnímu uživatelskému pohodlí. To je umocněno přítomností inteligentního řešení, jako je polygonální a tenčí hrana objektivu.

Silikon-hydrogelový materiál má celou řadu dalších výhod. Jedná se mimo jiné o vysoký stupeň hydratace, díky čemuž jsou Eyeye Sil Lens 150 déle zvlhčené a vhodné i pro lidi se syndromem suchého oka. Důležitý je také parametr propustnosti kyslíku, který dosahuje 187 Dk/t. Výsledkem je, že čočky „dýchají“ - poskytují rohovce kyslík a udržují tak dobrý stav celého oka.

Výrobce obohatil čočky o sadu moderních filtrů UVA/UVB, které zaručují komplexní ochranu rohovky před škodlivým slunečním zářením. Vždy své čočky kombinujte společně s kvalitními slunečními brýlemi, které ochrání celé oko a jeho okolí.

 

Parametry kontaktních čoček Eyeye Sil Lens 150:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Eyeye
Výrobce BARNAUX
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,0
Dk/t 187 x 10-9
Zavodnění 47%
Materiál Filcon 1
Filtr UV Ano
 

Viz také další měsíční čočky Eyeye:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Sil Lens 150 - 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 - 6 kusů?

Pro výběr kontaktních čoček Eyeye Sil Lens 150 můžete využít vlastní parametry získané od optometristy nebo si sami určit požadované hodnoty. Balení obsahuje 6 kusů čoček, což zajišťuje pohodlné dlouhodobé nošení. Navíc, čočky mají mnohoúhelníkový okraj, který zvyšuje komfort při nošení.

Jsou kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 jsou bezpečné k používání, pokud dodržujete doporučení týkající se hygieny a správné péče. Pravidelná výměna měsíčních čoček a správné čištění zajišťují udržení hygieny a pohodlí při nošení.

Pro jakou vadu zraku jsou Eyeye Sil Lens 150?

Kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, díky jejich sférickému typu korekce.

Jak nasadit kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150?

Před nasazením kontaktních čoček Eyeye Sil Lens 150 je doporučeno pečlivě si umýt a osušit ruce. Poté jemně vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na koneček prstu ukazováčku. Po ověření, že čočka je správně orientována, ji můžete jemně umístit na oční bulvu.

Jak sundat kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150?

Pro sundání kontaktních čoček Eyeye Sil Lens 150 opět pečlivě umyjte a osušte ruce, poté jemně stáhněte dolní víčko a pohlédněte nahoru. Poté můžete čočku jemně stisknout prsty a sundat ji z oka.