Eyeye Sil Lens 150 - 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

699 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Měsíční kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 od společnosti Barnaux jsou vyrobeny z moderního silikon-hydrogelu třetí generace Filcon A. Jeho vlastnosti jsou důvodem, proč jsou kontaktní čočky Eyeye Sil Lens 150 mezi nositeli čoček velmi oblíbené. Jsou vhodné při korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Jedno balení 6 ks vám vydrží na dobu 3 měsíců.

 
Vysoký stupeň hydratace - tato vlastnost zajišťuje, že čočky disponují dlouhotrvající a intenzivní hydratací, což zajišťuje nejvyšší pohodlí při nošení a chrání před syndromem suchého oka.
Materiál třetí generace - čočky byly vytvořeny na základě moderního, třetí generace silikonového materiálu s vysokou elasticitou. Díky tomu se ještě rychleji přizpůsobují oku a jsou značně pohodlnější při aplikaci.
Odpornost na znečištění - moderní materiál vykazuje velmi vysokou odolnost proti hromadění znečištění a bílkovinných usazenin, díky čemuž jsou čočky i ke konci dne bezchybně čisté a na oku je nepocítíte.
Vylepšená propustnost kyslíku - vysoce kvalitní silikonový hydrogelový materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, vykazuje vysoký koeficient propustnosti kyslíku. Tímto produktem je zajištěn stálý přístup kyslíku do rohovky a tím udržení zraku ve skvělé kondici.
Ochrana před UV zářením - Eyeye Sil Lens 150

 
Ochrana před UV zářením - každá z čoček obsahuje filtry UVA/UVB, které mají schopnost absorbovat více než 90% škodlivého slunečního záření.
Měsíční výměnný režim - z jednou vybrané páry čoček můžete mít prospěch po celý měsíc. Jedinné, na co musíte myslet, je jejich večerní umístění do kontejneru s péčí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Eyeye Sil Lens 150:

 

Filcon A se vyznačuje mimořádnou odolností proti hromadění nečistot. Díky tomu zůstávají čočky po dlouhou dobu čisté a vaše oči jsou tak v bezpečí. Přítomnost silikonu je zodpovědná za vysokou flexibilitu čoček - to umožňuje jejich rychlé přizpůsobení individuálnímu tvaru oka, takže čočky jsou nepostřehnutelné, nedochází k mikropoškození, a tím k maximálnímu uživatelskému pohodlí. To je umocněno přítomností inteligentního řešení, jako je polygonální a tenčí hrana objektivu.

Silikon-hydrogelový materiál má celou řadu dalších výhod. Jedná se mimo jiné o vysoký stupeň hydratace, díky čemuž jsou Eyeye Sil Lens 150 déle zvlhčené a vhodné i pro lidi se syndromem suchého oka. Důležitý je také parametr propustnosti kyslíku, který dosahuje 187 Dk/t. Výsledkem je, že čočky „dýchají“ - poskytují rohovce kyslík a udržují tak dobrý stav celého oka.

Výrobce obohatil čočky o sadu moderních filtrů UVA/UVB, které zaručují komplexní ochranu rohovky před škodlivým slunečním zářením. Vždy své čočky kombinujte společně s kvalitními slunečními brýlemi, které ochrání celé oko a jeho okolí.

 

Parametry kontaktních čoček Eyeye Sil Lens 150:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Eyeye
Výrobce BARNAUX
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,0
Dk/t 187 x 10-9
Zavodnění 47%
Materiál Filcon 1
Filtr UV Ano
 

Viz také další měsíční čočky Eyeye:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Sil Lens 150 - 6 čoček
Vaše hodnocení