ACUVUE® 2 - 6 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

421 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Miroslav
5.0000
Zkušenosri s těmito čočkami Acuvue 2 jsou velmi dobré. Výborně sedí, nevypadávají jako některé ostatní, nepálí.

Upozornění!

Expedice do 24 hodin se vztahuje pouze na kontaktní čočky pro korekci krátkozrakosti (se zápornou hodnotou dioptrií). Čekací lhůta na kontaktní čočky pro korekci dalekozrakosti (s kladnou hodnotou dioptrií) je 3 pracovní dny.

Kontaktní čočky ACUVUE® 2 jsou výjimečně pohodlné, snadno se nasazují a vyndávají z očí.

Způsob jejich nošení může mít dvě podoby: režim nepřetržitého nošení, který trvá 1 týden, nebo denní režim, který trvá 2 týdny. Tyto čočky zaručují dokonalou korekci zraku – více než 70 % uživatelů čoček ACUVUE® 2 dosahuje lepší hodnoty vidění než 20/20 (schopnost dobře vidět ze vzdálenosti 20 stop).

 
Povrch s trojitým zakřivením - sahá až k 55% a má přímý vliv na schopnost čočky vázat vodu v jejím okolí. To se pak překládá na příznivé zvlhčení, které zahrnuje i oči a brání jejich vysychání a podráždění.
Ultra-tenké okraje - velká elasticita materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, způsobuje, že se plně přizpůsobí individuálnímu tvaru oka již okamžitě po aplikaci a stabilně se drží na jeho povrchu - bez vypadávání a sklapávání.
Tryb dzienny/ciągły - nelíbí se Vám každovečerní sundávání čoček a dodatečná péče? S ACUVUE® 2 máte volbu - používáte jeden pár po dobu dvou týdnů s nočními přestávkami nebo týden nepřetržitě.
Vlastnosti vysoké kvality zvlhčení - každá čočka byla vytvořena z inovativního materiálu, díky kterému je charakterizována vysokou odolností proti hromadění bílkovinných usazenin a jiných nečistot. V důsledku toho jsou čočky i po celý den čisté a svěží.
Ochrana před UV zářením - pravidelné a správné používání čoček pomáhá zastavit vývoj takových očních vad, jako jsou krátkozrakost a dalekozrakost.
 
Velmi snadná aplikace - Acuvue 2
Velmi snadná aplikace - obohacení každé čočky o moderní filtry UVA / UVB způsobilo, že absorbují téměř 98% škodlivého slunečního záření a přispívají ke zlepšení zdraví očí.
 

Charakteristika kontaktních čoček ACUVUE® 2:


Jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A a mají hladký vnější povrch s trojím zakřivením a tenkým okrajem. Kontaktní čočka obsahuje 58 % vody, a proto ji oční rohovka přirozeně snáší. Kontaktní čočky ACUVUE® 2 obsahují UV filtr, který zaručuje ochranu očí před nebezpečným zářením. Světle modré zabarvení usnadňuje jejich používání (rub a líc čočky lze rozlišit podle značky 1-2-3).

Tyto čočky jsou určeny lidem, kterým při nošení čoček vyhovuje pružnost (na den a noc nebo pouze přes den).

 

Parametry kontaktních čoček ACUVUE® 2:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ACUVUE®
Výrobce JOHNSON & JOHNSON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,3; 8,7
Průměr 14,0
Dk/t 25,5 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Etafilcon A
UV filtr 99,1% UVB; 86,9% UVA
 

Viz také další dvoutýdenní čočky ACUVUE®:

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ACUVUE® 2 - 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky ACUVUE® 2 - 6 kusů?

Kontaktní čočky ACUVUE® 2 jsou k dispozici v balení obsahujícím 6 kusů, což uživateli poskytuje pohodlí a dostatečnou zásobu na několik měsíců. Můžete si vybrat čočky sami, použitím informací o síle a křivosti, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže přizpůsobit je vašim individuálním potřebám.

Jsou kontaktní čočky ACUVUE® 2 bezpečné?

Ano, kontaktní čočky ACUVUE® 2 jsou vyrobeny renomovanou společností Johnson & Johnson, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost používání. Jsou navrženy s ohledem na pohodlí a zdraví očí, což je činí vhodnými i pro osoby s citlivýma očima.

Na jakou vadu zraku jsou určeny kontaktní čočky ACUVUE® 2?

Kontaktní čočky ACUVUE® 2 jsou určeny korekci vad zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky svému sférickému tvaru jsou efektivním nástrojem pro zlepšení vidění, poskytujíc ostrost a jasnost obrazu.

Jak správně nasazovat kontaktní čočky ACUVUE® 2?

Před nasazením kontaktních čoček ACUVUE® 2 si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté vyjměte čočku z balení a umístěte ji na konec ukazováčku. Držíc víčka, jemně umístěte čočku na oční bulvy, ujistěte se, že dobře sedí.

Jak správně sundat kontaktní čočky ACUVUE® 2?

Při sundávání kontaktních čoček ACUVUE® 2 si také důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně přitáhněte dolní víčko a dívajíc se nahoru, jemně stiskněte čočku ukazováčkem a palcem, a poté ji vyjměte. Po vyjmutí čočku je nutné řádně vyčistit a uložit do vhodné nádoby naplněné tekutinou.