Černé brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 3130

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 3130

Stránka
na stránce

Brýle s černými obroučkami – dioptrické a sluneční

Černé brýle jsou jedním z doplňků, které můžeme nosit kdykoli a kdekoli. Tmavé obroučky jsou považovány za univerzální doplněk a mnoho z nás si bez těchto výrazných, a přesto velmi jednoduchých brýlí nedokáže představit každodenní styling. Je oblíbenou volbou žen a mužů všech věkových kategorií. Tato nadčasová nabídka si již léta získává srdce mladších i starších nositelů brýlí.

Klasické černé obroučky, které stojí za to mít ve své sbírce

Černé brýle se staly nadčasovou klasikou, která se skvěle hodí k elegantnímu, každodennímu nebo sportovnímu stylu. Největší výhodou tohoto doplňku je jeho minimalistická podoba. Černá na rámech dodává vážnost, zdůrazňuje sebevědomí a vyzařuje vzrušující auru tajemna. Rámy v tomto klasickém odstínu se vyplatí vybrat, pokud máme rádi jedinečné, vzorované a barevné styly. Jednoduchý doplněk dokonale vyváží odvážné oblečení a učiní náš obraz soudržným a harmonickým. Černé sluneční a dioptrické brýle jsou skutečnou klasikou – pokud hledáte univerzální možnosti, určitě volte tmavé obroučky!

Černé brýle - vhodné pro každou příležitost

Černé brýle jsou více než jen pomíjivý trend. Tato nadčasová barva zaujímá ve světě módy velmi důležité místo a je oblíbená bez ohledu na roční období či roční období. Hledáte brýle, které vás budou provázet vždy a všude? Prohlédněte si bohatou nabídku značky Moretti, která zohledňuje potřeby každého nositele brýlí. Pestrá kolekce společnosti zahrnuje klasické, obdélníkové, oválné i kulaté modely s plastovým rámem. Stojí za to se blíže podívat na černé dioptrické brýle s klasickou přední částí a zelenými nebo červenými straničkami. Jemná hra s barvami je skvělý způsob, jak zpestřit vaši image.

Univerzální a praktické – proč se vyplatí zvolit černé sluneční brýle?

Černé sluneční brýle jsou nejlepší kombinací elegance a bezpečnosti. Každý z nás chce o své oči pečovat co nejlépe – proto volíme doplňky s vysokými UV filtry. Černé korekční čočky v těchto brýlích navíc poskytují nejvyšší ochranu a pohodlí, protože eliminují oslňující odlesky a účinně korigují vady zraku. Sluneční brýle v této barvě jsou jedním z nejvíce nadčasových doplňků, které kdy byly vytvořeny. Tento ikonický doplněk se stal charakteristickým znakem mnoha filmových postav a někteří lidé s ním zacházejí jako s neodmyslitelným prvkem své image.

Nadčasové černé obroučky brýlí

Ženy i muži horlivě sáhnou po univerzálních doplňcích. Dámské černé brýle vypadají skvěle k elegantním šatům, saku nebo obyčejnému tričku. Tmavé rámečky dodávají koketnost a pěkně kontrastují s jemnou krásou jejich majitelky. Odvážné dámy ochotně sáhnou po dravém kočičím oku, které dodává sex-appeal a krásně zeštíhluje rysy obličeje. Černé pánské brýle jsou ideální nabídkou pro ty, kteří mají rádi klasický styl. Tuto barvu si obzvláště často vybírají muži, kteří chtějí každý den vypadat elegantně a profesionálně. Minimalistické doplňky nevyžadují žádné speciální nastavení, což je obrovská výhoda v očích mužů, kteří tráví málo času výběrem svého každodenního stylingu.

Extravagantní verze černé - originální návrhy pro milovníky tmavých barev

Lidé, kteří oceňují extravagantní doplňky, netrpělivě volí černé brýle Vogue, Versace nebo Prada, které i přes použité barvy efektně přitahují pozornost. Proč jsou návrhy slavného módního domu tak oblíbené? Oversize sluneční brýle dodají každému stylu drama, zatímco klasické černé obroučky na předpis potěší svým pečlivým zpracováním. Návrhy těchto velmi oblíbených značek zahrnují výrazné, barevné detaily a nepravidelné tvary. Je to vynikající volba pro zákazníky, kteří oceňují luxusní, elegantní a jedinečné doplňky.

Proč každému z nás sluší černé brýle?

Nejtmavší barvy sluší každému typu krásky – skvěle v nich vypadají blondýnky, hnědé vlasy, brunetky i zrzky. Černá je bezpečná a osvědčená volba, která nás nikdy nevystaví žádnému módnímu faux pas. Zákazníkům, kteří oceňují nejkvalitnější řešení, se jistě budou líbit černé brýle Guess, které zaujmou nadprůměrným smyslem pro detail. Módní gigant dokazuje, že tmavé rámečky mohou být elegantní i vážné, na druhou stranu dokážou zaujmout, ba i šokovat – hodně záleží na tom, jaký styl je našemu srdci nejbližší. Návrhy od Guess zahrnují jak subtilní, kovové rámečky, tak silné, mimořádně působivé rámečky s barevnými aplikacemi.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: