Růžové brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 514

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 514

Stránka
na stránce

Dámské brýle s růžovými obroučkami – dioptrické i sluneční

Růžové oblečení a doplňky byly nejoblíbenější na počátku 21. století. Po asi tuctu let se růžová móda vrátila s pomstou. V současnosti obroučky v této barvě nosí největší světové hvězdy, slavné módní blogerky a všichni milovníci dobrého stylu. Růžová už dlouho nebyla spojována s kýčem – nyní je poznávacím znamením silné a sebevědomé ženy.

Podívejte se na svět přes růžové brýle!

Nic neobohatí váš šedý každodenní život lépe než růžové brýle. Obroučky v této barvě vykouzlí úsměv na tváři a dobře padnou na nos každé ženy. Zajímavý doplněk v podobě růžových obrouček dokazuje, že brýle nemusí být nudné a vážné. Tento odstín sluší jak mladým dívkám, tak zralým dámám a úspěšným podnikatelkám. Růžová barva má mnoho tváří – když je intenzivní, je spojena se zábavou a šílenstvím, zatímco pudrové jemné tóny báječně podtrhnou jemnou krásu každé dámy. Sluneční brýle s růžovými skly nebo obroučkami skvěle zapadnou do bezstarostné prázdninové atmosféry, obruby dioptrických brýlí jsou zase zajímavým a poutavým akcentem. Obroučky v odstínech růžové jsou doplňkem, který pozitivně překvapí vaše přátele a rodinu – originální a vkusné brýle dokazují dobrý smysl pro styl a znalost nejnovějších módních trendů.

Brýle, které podtrhnou váš business styl

Dámy, které pracují v kanceláři nebo zastávají vážné pozice, se často bojí, že růžové doplňky budou působit dětinsky. Naštěstí tato ženská barva přichází v odstínech, které s panenkami vůbec nesouvisí, ale dokonale zdůrazňují barvu vlasů, očí a rtů a ladí s košilí a tužkovou sukní. Růžová není vždy dominantním motivem obrouček – často jde o jemný doplněk, který dodává brýlím charakter. Příznivci klasického stylu si mohou vybrat rámečky se vzorem želvoviny nebo kovový model s růžovým leskem. Tato okouzlující barva se dokonale hodí k černé a odstínům béžové a šedé. Dámy, které mají rády originální kancelářský styl, mohou zvolit rámečky z průhledného plastu barvené do světle růžové. Je to jemný a vkusný doplněk – nelze jej ignorovat. Ženy, které preferují minimalistický design, si mohou vybrat z mnoha zajímavých nabídek značek Loretto a Hugo Boss.

Růžové rámečky - sen milovníka módy

Růžové dioptrické obroučky v intenzivním odstínu dodají charakter každému stylingu. Tento doplněk se bude líbit všem ženám, které chtějí vyčnívat z davu. Veselé barevné obroučky jsou jako stvořené pro ženy, které se usmívají a optimisticky hledí na realitu kolem sebe. Milovníci velkolepého vzhledu se budou cítit skvěle v modelech Santino, Moretti a Vogue. Zajímavé tvary obrouček a jejich intenzivní barva činí z brýlí ústřední bod každého stylingu. Ženy, které mají rády moderní sportovní vzhled, si rády vyberou model opalovacího krému s gradientními růžovými čočkami.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: