Zelené brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 374

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 374

Stránka
na stránce

Brýle se zelenými obroučkami – dioptrické a sluneční

Zelené brýle jsou doplňkem, který volí lidé, kteří mají rádi jedinečné a charakteristické doplňky. Zelená na rámech se může zdát riskantní, ale stojí za to odložit všechny obavy a přesvědčit se na vlastní oči, jak se tato barva hodí k našemu typu krásy. Jedinečné rámy jsou perfektním doplňkem každodenních a elegantních stylů.

Zelené brýle - doplněk plný klidu a harmonie

Zelené dioptrické nebo sluneční brýle jsou víc než jen jednoduchý nástroj na ochranu očí. Rámy v této barvě mají mimořádnou symboliku – zelená je neodmyslitelně spojena s přírodou, porozuměním, harmonií a klidem. Zvláště často si ji vybírají lidé s mírným temperamentem. Patří mezi oblíbené barvy subtilních žen a mužů s citlivou duší. Zelené obroučky na dioptrické brýle jsou krásné a dokonale ladí s charakterem lidí, kteří jsou považováni za milou povahu. Kdo vypadá dobře v odstínu příbuzném přírodě? Prakticky všichni! Zelená zvýrazní blond vlasy a ještě lépe funguje se zrzavými vlasy. Tato barva zvýrazňuje všechny přednosti těch s podzimním typem krásy. Z lidí se zelenými brýlemi vyzařuje vřelost a nesobeckost. Vyberte si tento jedinečný doplněk, pokud se považujete za citlivého člověka a citlivého na krásu - malý doplněk ještě více zahřeje vaši image!

Pastelově zelená nebo šťavnaté odstíny?

Zelené obroučky jsou jedním z nejzajímavějších doplňků, které mohou zdobit tvář nositele brýlí. Jejich charakteristická barva dokonale zvýrazní duhovku a krásně rozzáří pleť. Zelené sklenice mají různé tvary, zdobení a odstíny. Mimořádně rozmanitá nabídka umožňuje dokonale sladit rámy s požadavky budoucího majitele. Značka Moretti se specializuje na výrobu univerzálních návrhů pro klienty všech věkových kategorií. Její rozsáhlá kolekce zahrnuje mimo jiné standardní, tmavé obroučky s jemným nádechem tlumené zelené, pastelové kočičí oči s moderní aplikací, ale i šťavnaté, obdélníkové obroučky pro nejmenší. Zelené brýle mohou působit jako decentní doplněk nebo poutavý doplněk – vše záleží na efektu, kterého chceme dosáhnout.

Zdraví očí je na prvním místě – zelené sluneční brýle

Zelené sluneční brýle jsou nejen módním a estetickým doplňkem, ale také doplňkem, který účinně chrání vaše oči před škodlivým UV zářením. Zeleně zabarvené čočky plní speciální účel – zlepšují vizuální kontrast při slabém slunečním světle a snižují únavu očí, když je venku hodně světla. Zelená má mimořádné vlastnosti – uklidňuje naše tělo i mysl, navozuje relaxaci a pomáhá znovu získat vnitřní rovnováhu. Obroučky v této uklidňující barvě najdete například v kolekci Ray-Ban. Ikonická společnost se zaměřuje na výrobu klasických, tlumených modelů, které si získávají srdce nositelů brýlí z celého světa. Sytě zelené rámečky potěší svou univerzálností - tento elegantní doplněk se hodí pro různé příležitosti. Vyplatí se zvolit variantu se zlatými dekoracemi, které vyzařují podmanivou auru luxusu.

Zelené dioptrické brýle pro každou příležitost

Je zelená univerzální? Samozřejmě! Tato barva je spojena s přírodou, která je přítomná v každém aspektu našeho života, proto se vždy vyplatí mít doplněk v uklidňujícím odstínu. Zelené dioptrické brýle sluší i lidem s výrazným charakterem a barevnou osobností – takoví zákazníci si nejčastěji vybírají nápadné návrhy od Marie Bocquel. Zvýrazněte své přednosti s brýlemi geometrického tvaru. Vaše sebevědomí půjde dobře s tlustými, zelenými rámečky s výraznými okraji. Hledáte klasické brýle? Pokud si ceníte vysoké kvality zpracování, jistě se vám budou líbit brýle s prestižním logem Emporio Armani. Preciznost a spolehlivost jsou nejdůležitějšími hodnotami této značky. Objevte kulaté a obdélníkové rámečky v odstínu tmavě zelené a nechte o sobě vědět jako o člověku se skvělou třídou a skvělým smyslem pro styl.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: