Žluté brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 166

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 166

Stránka
na stránce

Brýle se žlutými obroučkami – dioptrické a sluneční

Žluté doplňky učiní i ten nejjednodušší styl zajímavým a zajímavým. Brýle v tomto slunném odstínu rozzáří obličej, upoutají pozornost a dají svého majitele vnímat jako milého a sebevědomého člověka. Žlutá sluší ženám i mužům všech věkových kategorií.

Žluté brýle pro rozené optimisty

Žlutá barva je spojována s radostí, teplem a štěstím. Lidé nosící takové brýle mají většinou pozitivní přístup k životu a jsou považováni za dobré přátele. Přestože jsou intenzivní žluté rámečky odvážnou volbou, stále existuje mnoho lidí, kteří si tento jedinečný doplněk ochotně vyberou. Ne každý má rád intenzivní, poutavé barvy, takže lidé, kteří preferují tlumené odstíny žluté, mohou zvolit jemné rámečky se světle žlutými vsadkami. Elegantní brýle pro lidi, kteří oceňují jednoduchost, najdete například v kolekci Olivier X, která ve svých designech kombinuje honosnou černou a veselou žlutou. Toto vyvážené klasické duo dokonale podtrhne krásu majitele rámů.

Dioptrické brýle v jedinečném stylu

Žluté dioptrické brýle jsou ideální variantou pro lidi, které nudí tradiční černé obroučky. Barevné doplňky zpestří každodenní styling a rozbijí všudypřítomnou šeď. Rámy ve slunečném odstínu přinášejí radost po celý rok a vykouzlí úsměv na tváři přátel, kolemjdoucích i majiteli tohoto jedinečného doplňku. Žluté dioptrické brýle se objevují v kolekcích mnoha prestižních módních návrhářů. Podrobnosti v tomto odstínu naleznete mimo jiné: v nabídce značky Polo Ralph Lauren, která je proslulá výrobou mimořádně elegantního oblečení a doplňků. Zajímavý pohled na dioptrické brýle má značka Guess, která pro stylové muže nabízí stříbrno-žluté obroučky se šňůrkou.

Komu sluší brýle se žlutými obroučkami?

Žluté brýle jsou jedinečným doplňkem, ale někteří zákazníci mohou mít pochybnosti, zda se tato intenzivní barva hodí k jejich typu krásy. Žlutá skvěle zvýrazní teplý tón a krásně zvýrazní modré nebo modré duhovky. Tento doplněk byl vytvořen pro lidi se světlýma očima, což ale neznamená, že by se jim majitelky jiných typů krásek měly vyhýbat. Žluté rámy sluší ženám i mužům, kteří mají rádi originální doplňky a ochotně volí návrhy, které nelze ignorovat. Takové brýle se hodí k různým odstínům zelené a oranžové a pěkně kontrastují s fialovou.

Žluté sluneční brýle, které zdůrazní vaši postavu

V létě se vyplatí sáhnout po žlutých slunečních brýlích – tento doplněk skvěle odráží prázdninovou atmosféru a dobře naladí. Veselé obroučky ladí s černými čočkami – takovou kombinaci najdete například v nabídkách značek Polaroid a Calvin Klein. Žluté sluneční brýle jsou perfektním doplňkem ke vzdušným letním šatům nebo polo tričku. Přestože sluší ženám i mužům, muži často volí tlumenější modely, které obsahují žluté akcenty, ale nejsou příliš nápadné. Minimalistické doplňky nabízejí mimo jiné: luxusní módní dům Hugo Boss a také prestižní značka Persol.

Brýle se žlutými skly – proč se je vyplatí mít?

Sluneční brýle se žlutými skly jsou doplňkem, který zajišťuje vysoký zrakový komfort. Brýle v teplém odstínu odpočívají našim očím - je to ideální řešení pro řidiče, kteří tráví za volantem mnoho hodin a potřebují se neustále soustředit. Sluneční brýle se žlutými skly jsou stylovým doplňkem, který nachází své místo v soukromých sbírkách milovníků módy. Krásné propozice v této intenzivní barvě najdete v nabídce značky Ray-Ban. Americká společnost navrhla svůdné žluté kočičí oči se zrcadlovými skly, které jsou dokonalou kombinací odvážného designu a klasické elegance. Subtilnější modely nabízí například Pepe Jeans.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: