Oranžové brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 219

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 219

Stránka
na stránce

Brýle s oranžovými obroučkami – dioptrické a sluneční

Nudí vás klasické černé nebo šedé rámečky? Možná je čas zavést do svého života nějakou barvu? Pokud hledáte jedinečné doplňky, určitě zvolte originální oranžové brýle. Rámy v tomto charakteristickém odstínu z vás udělají skutečnou hvězdu!

Oranžové brýle - doplněk, který vám dodá pozitivní náladu

Oranžová je jednou z nejvýraznějších barev v paletě barev, takže je těžké od ní odpoutat pozornost. Doplněk v tomto horkém odstínu dokonale zvýrazní duhovku a přitáhne pozornost partnera. Oranžová je spojována se sluncem, ohněm, bezpečností a vysokou energií. Lidé, kteří si vybírají doplňky v této barvě, jsou považováni za lidi s pozitivním přístupem k životu. Úsměv jim nikdy nezmizí z tváře a jakékoli problémy dokážou proměnit v úspěch. Lidé s oranžovými brýlemi vzbuzují důvěru – jsou to obvykle ženy a muži s velkým smyslem pro humor a zdravým odstupem k životu. Vyberte si doplněk v této barvě, pokud rádi děláte odvážná rozhodnutí, nebojíte se rizik a jste ochotni sdílet své emoce se svými blízkými.

Proč zvolit oranžové dioptrické brýle?

Mimořádně zajímavým doplňkem se může stát doplněk korigující zrakové vady – stačí zvolit obroučky v intenzivní barvě. Vyplatí se vybrat oranžové dioptrické brýle, které dokonale zdůrazňují přátelskou povahu. Obroučky v tomto šťavnatém odstínu se perfektně hodí k teplým typům krásy, ale využijí je i blondýnky a ty se světlou pletí. Rámy v této charakteristické barvě se stanou vaší obchodní značkou. Stojí za to se podívat na širokou nabídku oranžových dioptrických brýlí od Carolina Herrera. Teplé plastové rámečky s aplikací z želvoviny potěší svým decentním, důstojným a univerzálním stylem.

Horké léto v oranžovém odstínu

Dlouhé letní dny jsou obdobím, kdy obzvlášť toužíme sáhnout po bláznivých a charakteristických doplňcích. Oranžové sluneční brýle jsou opravdovou nutností pro nadcházející sezóny! Rámečky v tomto veselém odstínu tvoří dokonalé duo s plavkami, světlým tričkem nebo šortkami. Prázdniny jsou časem radosti a oranžové rámečky dokonale zapadají do atmosféry štěstí a bezstarostnosti. Hledáte ty nejlepší letní doplňky? Vybírejte u značky Polaroid, která přesně ví, jak vytvořit sluneční brýle, které upoutají pozornost a poskytují tu nejvyšší ochranu. Tlusté, oranžové rámečky ve vintage stylu vás budou provázet celé léto!

Jemné akcenty brýlí, které zpestřují styling

Lidé, kteří mají rádi oranžovou barvu a preferují tlumené doplňky, si mohou vybrat klasické brýle s malými, krásnými vložkami v tomto slunném odstínu. Stačí si vybrat barevné stranice nebo tónovaná skla s UV filtrem – na každém detailu záleží, pokud chceme ukázat, co se skutečně skrývá v naší duši. Značka Carrera se specializuje na výrobu minimalistických rámů se zajímavými detaily. Prohlédněte si její kolekci, pokud hledáte zajímavé doplňky, které můžete nosit do práce, na obchodní schůzky a speciální příležitosti. Oranžové brýle nemusí být vždy křiklavé – někdy se stačí zaměřit na detaily, které sice neutahají do očí, ale přesto jsou mimořádně působivé.

Nejzajímavější nabídky sklenic ve šťavnaté oranžové

Milujete oranžovou barvu, ale co se módy týče, jste omezeni pouze vlastní fantazií? Pokud jste příznivci extravagantních doplňků, jistě se vám budou líbit netradiční návrhy značky Pérez, pro kterou je hra s formou, vzorem a barvou základem každého designu. Drátěné rámečky volte v odstínu horké oranžové nebo kulaté, plastové rámečky s růžovým nádechem. V bohaté sbírce nechybí ani pár dravých kočičích očí a ohnivé piloty. Vyberte si model, který vám nejlépe vyhovuje, a užijte si své jedinečné oranžové brýle.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: