Červené brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 424

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 424

Stránka
na stránce

Brýle s červenými obroučkami – dioptrické a sluneční

Červené rámečky osloví každého, kdo odvážně vykročí a ochotně experimentuje se svou image a různými styly. Široká kolekce ohnivých skel splňuje požadavky estétů, příznivců moderny a příznivců klasických řešení. Všechny rámy byly navrženy tak, aby vyčnívaly z předvídatelných, tlumených doplňků.

Červené brýle s temperamentem

Červené brýle jsou odvážným trendem, který nikdy nevyjde z módy. Ať už jsou ohnivé akcenty jen doplňkem klasického rámu nebo hrají hlavní roli, červená je vždy dobrá volba. Tato výrazná barva je energická - přitahuje pozornost a vyčnívá z ostatních doplňků. Brýle s charakterem byly vytvořeny pro lidi, kteří chtějí zdůraznit své postavení a vzbudit respekt. Červená barva dodává sebevědomí, takže výběr takových rámů může pomoci lidem, kteří denně bojují s trapnou stydlivostí. Červené dioptrické brýle decentně rozzáří obličej, díky čemuž ženy i muži vypadají mladě, svěže a zářivě.

Oblíbené modely červených brýlí

Obchod Kodano.cz nabízí širokou škálu červených obrouček - od klasických, obdélníkových a oválných tvarů až po nestandardní modely, ikonické čočky a svůdné kočičí oči. Milovníci minimalismu často volí jednoduché vzory značky Walker, které jsou založeny na obdélníkových, černých rámech s červenými postranicemi. Moretti nabízí o něco odvážnější modely - jeho nabídka si zakládá na rozmanitosti, a proto kolekce s logem společnosti zahrnují jak tlumené, oválné rámečky, tak velmi odvážné kočičí oko ve vínovém odstínu. Vyplatí se podívat i na širokou nabídku červených dioptrických brýlí pro děti od Emoji.

Červené rámečky přizpůsobené vašemu typu krásy

Červené brýle sluší každému z nás – za předpokladu, že zvolíme správný odstín a tvar obrub. Ti s hřejivou krásou nejčastěji volí modely v živých červených variantách, například třešňové nebo vínové. Zástupci skandinávského typu vypadají skvěle ve vínových sklenicích a dalších chladných tónech s malým množstvím modré. Jakýkoli typ červených brýlí vypadá skvěle na tvářích žen a mužů s tmavou pletí a tmavýma očima. Lidé, kteří chtějí vytvořit neutrální efekt, mohou zvolit vínově červenou, milovníci extravagantních doplňků zase s radostí zvolí jasně červené rámečky. Pestrou kolekci brýlí v různých odstínech červené nabízí mimo jiné: Značka Marie Bocquel.

Červené sluneční brýle pro ni i pro něj

Lidé v červených slunečních brýlích vyzařují sebevědomí, těší se svou barevnou osobností a nonšalantní lehkostí. Rámy v ohnivém odstínu dokazují, že jejich majitelka se nebojí experimentovat s doplňky a nevyhýbá se ani výrazným barvám. Zajímavé červené sluneční brýle najdete například v nabídce americké značky Ray-Ban, která již řadu let těší svým inovativním přístupem k designu brýlí. Stojí za to se podívat na modely se zrcadlovými skly, které krásně odrážejí světlo a perfektně ladí s volnými, svátečními styly. Lidé preferující nejvyšší kvalitu a originální designy rádi vyzkouší červené brýle Dolce & Gabbana, které potěší svůdným tvarem a dokonalým zpracováním.

Jedny brýle pro různé příležitosti

Červené brýle jsou vhodné pro neformální i obchodní příležitosti. Jednou z jejich největších výhod je jejich rozmanitost a schopnost přizpůsobit se každé příležitosti. Sytá, elegantní a decentní červená vytváří image profesionála, který imponuje sebevědomím. Obroučky ve výraznějších, živých odstínech jsou perfektním doplňkem k ležérním stylům a zároveň udělají každý outfit výrazným a zajímavým. Rozmanitost červených brýlí vám umožní snadno je sladit s jakýmkoli stylem a každou příležitostí.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: