Průhledné brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 1371

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 1371

Stránka
na stránce

Průhledné obroučky brýlí - dioptrické a sluneční brýle

Transparentní rámečky jsou nabídkou pro lidi, kteří rádi zaujmou svým vzhledem. Minimalistické a estetické modely potěší moderním designem a originálními dekoracemi. Transparentní rámečky dokonale ladí s jemnou, ženskou krásou a vypadají skvěle na mužské tváři.

Transparentní rámečky - praktický a originální doplněk

Nabídka průhledných rámečků je mimořádně rozmanitá - bohatý sortiment zahrnuje modely vhodné pro každodenní použití i zajímavé, jedinečné možnosti pro zvláštní příležitosti. Na rozdíl od vzhledu mohou mít průhledné rámy různé odstíny, různé dekorace a tvary. Sytost barev průhledných rámečků je velmi jemná, takže se perfektně hodí do seriózních kancelářských stylů, které vyžadují tlumené barvy. Dioptrické a sluneční brýle mohou být celé vyrobeny z průhledného plastu nebo mohou obsahovat malé průhledné prvky. Tento typ vložek je originální a vkusnou dekorací. Lidé, kteří hledají rámy s průhlednými doplňky, mohou zvolit značku Belutti. Designy společnosti s italskými kořeny potěší hrou barev a pozornost upoutají průhledné prvky nenápadně propouštějící světlo. Podobný koncept sleduje i značka Polaroid, která se specializuje na výrobu slunečních brýlí. Návrhy slavné společnosti se zaměřují na hru světla, dodávají jí zajímavý odstín a vypadají dokonale na každé tváři.

Transparentní brýle v dioptrické nebo sluneční verzi

Průhledné rámečky jsou ideální pro každodenní použití. Jsou vhodné jak pro formální příležitosti, tak pro neformální výlety s rodinou a přáteli. Dioptrické brýle se doporučují především lidem, kteří nechtějí, aby jejich jemné kráse dominovaly výrazné brýle. Průhledné rámečky neodvádějí pozornost od očí a obličeje, protože obvykle postrádají vysoce syté barvy a jasně definované okraje. Transparentní obroučky v kombinaci se slunečními brýlemi tvoří originální a módní doplněk. Vyplatí se je kombinovat s barevnými, zrcadlovými čočkami – tato volba ukazuje dobrý smysl pro styl a dokazuje, že majitel brýlí se nebojí zajímavých experimentů se svou image. Elegantní a poutavé modely sluneční ochrany a korekčních modelů vyrábí renomovaná značka Hugo Boss - návrhy společnosti osloví především milovníky syrové jednoduchosti spojené s nejvyšší kvalitou.

Klasické nebo extravagantní – průhledné rámečky pro každého

Zastánci minimalismu si rádi vyberou průhledné rámečky s jednoduchým tvarem a bez ozdob. Klasika nikdy nevyjde z módy, hodí se ke každému stylu a každé příležitosti, díky čemuž jsou průhledné brýle extrémně univerzální. Lidé, kteří hledají tlumené rámy, si mohou vybrat některý z modelů Santino, který si zakládá na nejkvalitnějších materiálech a zaujme jednoduchým, nadčasovým designem. Milovníci extravagance a všeho, co není samozřejmé, budou mnohem spíše volit brýle plné vzorů a barev. Zajímavé rámy dokonale zdůrazňují jedinečný charakter lidí s uměleckou duší. Průhledné rámečky s neobvyklým zdobením jsou poznávacím znamením značek Carolina Herrera, Marie Bocquel a Max&Joe. Barevné brýle dokonale ladí s originálním obrazem a fascinují zajímavými, průhlednými dekoracemi. V bohaté nabídce si na své přijdou jak zastánci jednoduchosti, tak i ti, kteří preferují nesamozřejmé doplňky.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: