Zlaté brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 1479

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 1479

Stránka
na stránce

Brýle se zlatými obroučkami - dioptrické a sluneční brýle

Zlaté obroučky pro ženy i muže jsou mimořádně elegantním šperkovým doplňkem, který koriguje a chrání váš zrak a je také krásnou ozdobou obličeje. Brýle s lesklými obroučkami jsou velmi oblíbené již několik sezón. Je oblíbenou volbou celebrit, módních expertů a milovníků stylových doplňků.

Zlaté rámečky - decentní ozdoba obličeje

Díky lehkému, ale sofistikovanému designu zlatého rámu jsou tyto brýle ideální pro formální příležitosti, které vyžadují seriózní styl. Jemné obroučky jsou příjemné na dotek a ihned po nasazení se stávají téměř nepostřehnutelnými. Budou se líbit všem lidem, kteří musí celý den nosit korekční nebo sluneční brýle. Subtilní rámečky nezahlcují obličej, ale dovedně zdůrazňují jeho největší přednosti. Zlaté brýle dokonale ladí s náušnicemi, prsteny a náhrdelníky z drahých kovů. Díky nim se každý styling stane soudržným a elegantním. Světlé rámečky ve zlatých odstínech vypadají skvěle na tvářích žen i mužů. Tato možnost vypadá dobře s košilí nebo šaty, ale lesklé brýle budou vypadat vhodně i s teplákovou soupravou. Jednou z nejoblíbenějších značek vyrábějících zlaté obroučky pro každou příležitost je Loretto. Pestrá nabídka protislunečních a korekčních modelů uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Komu to sluší ve zlatých rámech?

Zlaté obroučky vypadají velkolepě na tvářích s teplým typem krásy, jako je podzim nebo jaro. Jedná se o model vytvořený pro ženy a muže s červenými nebo blond vlasy. Třpytivé rámečky úžasně zvýrazňují šedé, modré a zelené duhovky. Tyto typy brýlí dokonale ladí se zlatou kůží. To neznamená, že ti s havraními vlasy a porcelánovou pletí nemohou nosit tyto krásné obroučky. Zlaté, subtilní rámečky nebudou dominovat žádnému typu krásy - vždy budou skvělým doplňkem. Dobře zvolená barva rámu opticky zamaskuje tmavé kruhy pod očima a zarudnutí. Lidé, kteří pochybují, zda brýle v tomto odstínu budou vyhovovat jejich specifické pleti, si mohou vybrat modely, ve kterých je zlatá pouze vkusným doplňkem. Vyplatí se poznat pestrou kolekci značky Marie Bocquel, která vychází vstříc všem zákazníkům, kteří ocení široký výběr vzorů a barev. Neméně zajímavé návrhy jsou v kolekci Moretti, která ve svých návrzích zohledňuje klasické i moderní prvky.

Jak vybrat zlaté obruby?

Je třeba si uvědomit, že typ rámů by měl dobře ladit s oválem obličeje. Majitelky jemné, mladistvé krásy vypadají nejlépe v hranatých modelech, naopak lidé s výraznými rysy obličeje volí spíše kulaté nebo oválné obruby. Jednou z nejčastěji volených variant zlatých rámů jsou svůdné kočičí oči. Většina výrobců brýlí nabízí tento ikonický tvar – zastánci klasického stylu si s radostí vyberou modely Michael Kors, zatímco lidé, kteří preferují originální, poutavé designy, si zamilují kolekci Dolce&Gabbana. Je důležité, aby brýle vašich snů ladily s vaším typem krásy a dokonale odpovídaly vkusu svého majitele. Lidé, kteří mají rádi jednoduchost a minimalismus, by měli volit zlaté obroučky bez dalších ozdob – modely tohoto typu nabízejí značky jako Olivier X a Tommy Hilfiger. Fanoušci extravagance hledají brýle, které odrážejí jejich barevnou osobnost – zajímavé a originální designy jsou specialitou slavného módního giganta Vogue.

Podívejte se na další typy brýlových obrub podle jejich barvy: